Oświadczenie o ochronie prywatności (EU)

Niniejsza Polityka Prywatności opisuje politykę strony mymistrzowie.pl, e-mail: [email protected], tel. 883507764 w zakresie gromadzenia, wykorzystywania i ujawniania Twoich informacji, które zbieramy, gdy korzystasz z naszej strony internetowej (mymistrzowie.pl ). („Serwis”). Uzyskując dostęp lub korzystając z Serwisu, wyrażasz zgodę na gromadzenie, wykorzystywanie i ujawnianie Twoich informacji zgodnie z niniejszą Polityką Prywatności. Jeśli nie wyrażają Państwo na to samo zgody, prosimy nie uzyskiwać dostępu do Serwisu ani z niego nie korzystać.

Możemy zmodyfikować niniejszą Politykę Prywatności w dowolnym momencie bez uprzedniego powiadomienia użytkownika i zamieścimy zmienioną Politykę Prywatności w Serwisie. Zmieniona Polityka będzie obowiązywać przez 180 dni od momentu zamieszczenia zmienionej Polityki w Serwisie, a Twój dalszy dostęp lub korzystanie z Serwisu po tym czasie będzie oznaczać akceptację zmienionej Polityki Prywatności. Dlatego zalecamy okresowe przeglądanie tej strony.

JAK WYKORZYSTUJEMY INFORMACJE O UŻYTKOWNIKU:
Będziemy wykorzystywać informacje, które zbieramy o Tobie, w następujących celach:

  • Marketingowe/Promocyjne
  • Reklama ukierunkowana
  • Ochrona witryny

Jeśli będziemy chcieli wykorzystać informacje o użytkowniku w innym celu, poprosimy o zgodę i wykorzystamy informacje o użytkowniku dopiero po otrzymaniu zgody, a następnie tylko w celu (celach), na który udzielono zgody, chyba że prawo będzie wymagało od nas innego postępowania.

JAK DZIELIMY SIĘ TWOIMI INFORMACJAMI:
Nie będziemy przekazywać Państwa danych osobowych żadnym stronom trzecim bez uzyskania Państwa zgody, z wyjątkiem ograniczonych okoliczności opisanych poniżej:

  • Serwis ogłoszeniowy
  • Sponsorzy
  • Analitycy

Wymagamy od takich stron trzecich, aby wykorzystywały dane osobowe, które im przekazujemy, wyłącznie do celów, dla których zostały przekazane, i nie przechowywały ich dłużej niż jest to wymagane do realizacji danego celu.

Możemy również ujawnić dane osobowe użytkownika w następujących przypadkach: (1) przestrzegania obowiązującego prawa, regulacji, nakazu sądowego lub innego procesu prawnego; (2) egzekwowania umów zawartych z nami, w tym niniejszej Polityki Prywatności; lub (3) reagowania na roszczenia, że Twoje korzystanie z Usługi narusza jakiekolwiek prawa osób trzecich. Jeśli Serwis lub nasza firma zostanie połączona lub nabyta z inną firmą, informacje o użytkowniku będą jednym z aktywów przekazywanych nowemu właścicielowi.

TWOJE PRAWA:
W zależności od obowiązującego prawa, możesz mieć prawo do dostępu i sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych lub otrzymania kopii swoich danych osobowych, ograniczenia lub sprzeciwu wobec aktywnego przetwarzania Twoich danych, zwrócenia się do nas o udostępnienie (przeniesienie) Twoich danych osobowych innemu podmiotowi, wycofania wszelkich zgód, których udzieliłeś nam na przetwarzanie Twoich danych, prawo do złożenia skargi do organu ustawowego oraz inne prawa, które mogą być istotne w świetle obowiązujących przepisów. Aby skorzystać z tych praw, możesz napisać do nas na adres [email protected]. Odpowiemy na Twój wniosek zgodnie z obowiązującym prawem.

Należy pamiętać, że jeśli nie zezwolisz nam na gromadzenie lub przetwarzanie wymaganych danych osobowych lub wycofasz zgodę na przetwarzanie w wymaganych celach, możesz nie mieć dostępu lub nie korzystać z usług, dla których Twoje dane były poszukiwane.

COOKIES:
Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak je wykorzystujemy i jakie są Twoje wybory w odniesieniu do tych technologii śledzenia, zapoznaj się z naszą Polityką dotyczącą plików cookie.

BEZPIECZEŃSTWO:
Bezpieczeństwo Państwa informacji jest dla nas ważne i będziemy stosować rozsądne środki bezpieczeństwa, aby zapobiec utracie, niewłaściwemu wykorzystaniu lub nieautoryzowanej zmianie Państwa informacji znajdujących się pod naszą kontrolą. Jednakże, biorąc pod uwagę nieodłączne ryzyko, nie możemy zagwarantować całkowitego bezpieczeństwa i w związku z tym nie możemy zapewnić ani zagwarantować bezpieczeństwa jakichkolwiek informacji, które nam Państwo przekazują, a Państwo czynią to na własne ryzyko.

LINKI STRON TRZECICH I WYKORZYSTANIE INFORMACJI UŻYTKOWNIKA:
Nasz Serwis może zawierać linki do innych stron internetowych, które nie są przez nas obsługiwane. Niniejsza Polityka Prywatności nie odnosi się do polityki prywatności i innych praktyk stosowanych przez osoby trzecie, w tym osoby trzecie obsługujące dowolną stronę internetową lub usługę, która może być dostępna za pośrednictwem łącza w Serwisie. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności każdej odwiedzanej strony. Nie mamy kontroli i nie ponosimy odpowiedzialności za treść, politykę prywatności lub praktyki stosowane przez jakiekolwiek strony lub usługi osób trzecich.

ZAŻALENIA / OCHRONA DANYCH:
Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące przetwarzania Twoich informacji, które są u nas dostępne, możesz wysłać e-mail na [email protected]. Zajmiemy się Twoimi wątpliwościami zgodnie z obowiązującym prawem.