Atletico Madryt zostanie wykupione przez… Polaka?

Brzmi jak jeden z tych nieśmiesznych nagłówków serwowanych 1 kwietnia, ale wygląda na to, że temat jest naprawdę realny. Zdaniem dziennikarzy serwisu „vozpopuli.com”, Atletico Madryt znalazło się na celowniku rodziny Kamińskich. Niejaki Maciek Kamiński – biznesmen zajmujący się handlem nieruchomościami miał kontaktować się z udziałowcami „Materacy”, informując o zamiarze kupna jednego z największych hiszpańskich klubów.

REKLAMA
źródło: twitter/atletiuniverse

Kim jest Maciek Kamiński?

Cytując klasyka — też chcielibyśmy wiedzieć. Kilka miesięcy temu angielskie media wskazywały, że jegomość walczy o udziały Evertonu. Szukając jakichkolwiek informacji na jego temat, trafiliśmy jednak na niezbyt wiarygodne źródła i mocno naciąganą historię. Ot, jegomość w latach 60. wyemigrował do USA, trafił z kilkoma biznesami i został miliarderem. Ma tak dużo pieniędzy, że chętnie zainwestowałby w futbol. Anglicy długo nie wiedzieli, jak zareagować na oferty Polaka, ale najwyraźniej ten nie był w stanie uwiarygodnić swojego zaplecza finansowego. Temat upadł.

Nie udało się z Evertonem, wypali z Atletico? Niczego nie można wykluczyć, ale przyznamy bez bicia — sytuacji, w której będziemy obserwować nagłówki z hasłami „Atletico w polskich rękach”, się po prostu nie spodziewaliśmy.

SPRAWDŹ TAKŻE
Więcej
    REKLAMA
    107,652FaniLubię

    MOŻE ZACIEKAWI CIĘ