Ronaldo z kosmiczną ofertą. Może zarobić nawet €200 mln rocznie

Jak podaje wiele sprawdzonych źródeł, w tym m.in. hiszpańska MARCA oraz Fabrizio Romano, Cristiano Ronaldo otrzymał oficjalną ofertę od klubu Al Nassr. Zespół z Arabii Saudyjskiej podobno zaoferował Portugalczykowi niebotyczny kontrakt. Na jego mocy 37-latek ma szansę zarabiać blisko 200 mln euro za sezon.

W zeszłym tygodniu Manchester United poinformował o zakończeniu współpracy z Cristiano Ronaldo za zgodą obu stron. Od tego momentu gwiazda światowego futbolu figuruje na rynku jako wolny zawodnik. W tej chwili kapitan reprezentacji Portugalii skupia się oczywiście na grze podczas MŚ w Katarze. Natomiast nie zmienia to faktu, że Ronaldo chciałby znaleźć nowy klub jak najszybciej i jego agenci działają na tym polu bardzo aktywnie.

REKLAMA

Czy oferta z Al Nassr to coś czego szuka Portugalczyk? Pod kątem finansowym, jest to prawdopodobnie najlepsza oferta na jaką może liczyć. 2,5 letni kontrakt, na mocy którego CR7 miałby zarabiać blisko 200 mln euro rocznie. Pozostaje zatem kwestia chęci rywalizacji na takim poziomie sportowym, co w przypadku Ronaldo ma niebagatelne znaczenie. Bardzo istotna jest również sprawa umów sponsorskich i możliwości pozyskania praw wizerunkowych przez klub z Arabii Saudyjskiej. O tym jaką decyzję ostatecznie podejmie Cristiano Ronaldo dowiemy się najpewniej zaraz po zakończeniu mundialu w Katarze.

SPRAWDŹ TAKŻE
Więcej
    REKLAMA
    108,010FaniLubię

    MOŻE ZACIEKAWI CIĘ