Oriol Romeu odejdzie z Barcelony? Jest konkretna oferta!

Fernando Santos może mieć wkrótce nowego, zaskakującego podopiecznego. Jak donosi Sercan Dikme z serwisu Sports Digitale, Besiktas złożył oficjalną ofertę ze Oriola Romeu z FC Barcelony. Turecki klub ma przekonywać 32-letniego zawodnika perspektywą regularnej gry, której ostatnio brakuje hiszpańskiemu pomocnikowi.

Romeu od początku listopada tylko raz wybiegł w podstawowej jedenastce Blaugrany podczas meczu ligowego. W 6 z 9 ostatnich meczów LaLigi nie wstał nawet z ławki rezerwowych. Barcelona w lipcu 2023 roku zapłaciła za niego Gironie 3.4 mln euro i wydaje się, że zbliżoną kwotę mogą dziś zaoferować Turcy. Zdaniem wspomnianego Sercana Dikme, 32-latek wstępnie zgodził się na zaskakujący transfer, więc ostateczne decyzja będzie należała do katalońskiego klubu.

REKLAMA

Romeu niepotrzebny Xaviemu, potrzebny Fernando Santosowi?

Besiktas zajmuje w tym momencie 4. miejsce w tabeli ligi tureckiej. Fernando Santos miał ratować walkę o czołowe lokaty Süper Lig, ale po zwycięstwie nad Karagümrük nadeszło wstydliwe 0:4 z Pendiksporem oraz 0:0 z Adaną Demirspor. Działacze zamierzają najwyraźniej wzmocnić skład doświadczonym pomocnikiem, który pozwoli uniknąć kolejnych wpadek. Oriol Romeu miałby być stosunkowo niedrogą, ale korzystną sportowo opcją. W Barcelonie jest niepotrzebny, w Turcji mają względem niego spore oczekiwania. W najbliższych dniach prawdopodobnie poznamy decyzję względem złożonej oferty i przyszłości Hiszpana.

SPRAWDŹ TAKŻE
Więcej
    REKLAMA
    108,221FaniLubię

    MOŻE ZACIEKAWI CIĘ