Młody kibic wbiegł na boisko by… przytulić bramkarza (VIDEO)

Defensa y Justica jest obecne jedną z najsłabszych drużyn ligi argentyńskiej. Po 15 kolejkach zajmują odległe – 23. miejsce (na 28 zespołów). Z kolei Boca Juniors jest w tym momencie na pozycji numer 9. Obie ekipy miały przed startem sezonu zdecydowanie ambitniejsze cele, więc muszą walczyć o każdy punkt by odrabiać straty z wcześniejszych spotkań. Wczorajsze starcie tych drużyn było niezwykle zacięte i wydawało się, że jedna akcja zadecyduje o losach meczu.

W drugiej minucie doliczonego czasu gry Luis Vazquez wyprowadził gości na prowadzenie. Boca Juniors rzutem na taśmę zapewnili sobie zwycięstwo – Defensa mimo ambitnej gry zostawała z pustymi rękoma. Wyraźnie odczuł to kapitan drużyny, bramkarz Ezequiel Unsain, który nie mógł powstrzymać swojego smutku. Mimo straconego gola, fani nagrodzili go oklaskami, a po chwili na murawę wbiegł młody kibic.

REKLAMA
źródło: twitter/SC_ESPN

Chłopak nie zamierzał jednak robić niczego niestosownego, ale pocieszyć „pokonanego” bramkarza

Sympatycy Defensa nie mieli pretensji do swoich zawodników ze względu na porażkę, a po meczu żywiołowo okazywali im swoje wsparcie oraz wdzięczność za walkę. Filmik z zachowaniem młodego fana podbija media społecznościowe – widziało go już 1.7 miliona osób. Argentyńskie media uważają całą sytuację za piękny symbol i przykład, że w futbolu nie zawsze się wygrywa i nie można oczekiwać od piłkarzy jedynie zwycięstw. Defensa mimo porażki nie zawiodła swoich fanów, a młody kibic wyraził podejście reszty sympatyków. Mimo, że nie pochwalamy „boiskowych inwazji”, tym razem okazała się ona wyjątkowo wartościowa.

SPRAWDŹ TAKŻE
Więcej
    REKLAMA
    108,069FaniLubię

    MOŻE ZACIEKAWI CIĘ