Arkadiusz Milik z drugim trafieniem w barwach Juventusu! (VIDEO)

Arkadiusz Milik nie mógł wyobrazić sobie lepszego debiutu od pierwszej minuty w barwach drużyny z Turynu. Już w 9 minucie fenomenalnie odnalazł się w polu karnym zdobywając swoją drugą bramkę w barwach Bianconerich. Polak jak na razie zachwyca kibiców z Turynu, a transfer wydaje się być jedną z jego najlepszych decyzji w karierze!

Dwa gole w dwadzieścia minut

Polski napastnik w meczu ze Spezią wszedł na murawę w 85 minucie, mimo tego zdążył podwyższyć prowadzenie swojej drużyny na 2:0. Dziś szkoleniowiec biało-czarnych desygnował go do gry od pierwszej minuty, a ten nie zamierzał zmarnować takiej szansy. Wystarczyło 9 minut by Arkadiusz Milik cieszył się z kolejnego trafienia w barwach Juventusu.

Źródło: ELEVENSPORTSPL /twitter

Nasz zawodnik takimi występami ugruntowuje sobie pozycje w nowym zespole. Trener ewidentnie może na niego liczyć, a Arkadiusz „spłaca” się za otrzymane zaufanie. Jeśli utrzyma chociaż podobną formę do czasu MŚ w Katarze, to oprócz Roberta Lewandowskiego będziemy mieli inny mocny argument z przodu naszej kadry!