Starcie przed meczem Ligi Mistrzów. W roli agresorów fani PSG [VIDEO]

Wtorkowym wieczorem o godzinie 21.00 odbędzie się spotkanie w ramach 5. kolejki grupy F Ligi Mistrzów. Na murawie zmierzą się piłkarze PSG i Newcastle, ale żądni przygód francuscy chuligani doprowadzili do starcia również poza boiskiem.

REKLAMA

Kibole PSG zaatakowali fanów „Srok”

W Internecie pojawiło się nagranie, na którym widać, jak kibice paryskiego klubu atakują fanów Newcastle. Podczas starcia w ruch poszły krzesła i race, które wzięli ze sobą sympatycy PSG.

źródło: Football Chants w serwisie X

Po całym zajściu lokalne media donosiły o komunikatach policji, która zachęcała właścicieli do zamknięcia pubów, w których mieli bawić się sympatycy Newcastle. Wszystko po to, by zminimalizować ryzyko eskalacji przemocy.

Kibice Newcastle byli bardziej gościnni

W sieci pojawiły się filmiki, w których brytyjscy fani pokazują swoją reakcję na przybycie do ich miasta kibiców PSG. Widać na nich jak sympatycy Newcastle przybijają piątki z fanami ekipy gości i ich pozdrawiają. Jak widać na nagraniu poniżej, zdarzały się nawet sytuacje, gdzie kibice obu zespołów wpadali sobie w ramiona i wymieniali się uściskami.

źródło: 1tblJoe w serwisie X

Według najnowszych doniesień z Paryża sytuacja w mieście została opanowana i mimo pojawiających się incydentów znajduje się pod kontrolą służb. Samo spotkanie na Parc des Princes ma być niezagrożone.

SPRAWDŹ TAKŻE
Więcej
    REKLAMA
    107,517FaniLubię

    MOŻE ZACIEKAWI CIĘ