Nokaut roku? Brutalne latające kolano na gali UFC! (VIDEO)

Vinicius „Lok Dog” Oliveira nie mógł wyobrazić sobie bardziej spektakularnego debiutu w oktagonie UFC. 28-letni Brazylijczyk legitymujący się bilansem 19-3 zapracował na angaż w amerykańskiej organizacji po zwycięstwie nad Victorem Madrigalem podczas wrześniowego Dana White’s Contender Series znokautował latającym kolanem Bernardo Sopaja (11-2).

źródło: UFC Europe w serwisie X

Oliveira wykorzystał nieuwagę rywala

Brazylijczyk wykończył albańskiego przeciwnika w ostatnich sekundach trzeciej rundy. Oliveira idealnie wycelował w podbródek Sopaja i już po wyprowadzeniu uderzenia nie kontynuował szarży, wiedząc, że 23-latek został brutalnie znokautowany. Media związane z MMA od razu okrzyknęły latające kolana prawdopodobnym zwycięzcą plebiscytu na nokaut 2024 roku. Przebicie uderzenia Brazylijczyka będzie ogromnym wyzwaniem. Albańczyk w końcówce walki najprawdopodobniej zlekceważył swojego oponenta i został brutalnie zaskoczony. Dodajmy, Sopaj po chwili zamroczenia odzyskał przytomność.

REKLAMA

135 lb: Vinicius Oliveira (20-3) pokonał Benardo Sopaja (11-3) przez nokaut (latające kolano) w rundzie trzeciej (4:41).

SourceUFC
SPRAWDŹ TAKŻE
Więcej
    REKLAMA
    108,066FaniLubię

    MOŻE ZACIEKAWI CIĘ