Media: Kamil Grabara podpisał kontrakt z klubem Bundesligi!

Jak donosi „ekstrabladet.dk”, Kamil Grabara zostanie zawodnikiem VfL Wolfsburg. Zdaniem duńskich dziennikarzy polski bramkarz miał już podobno podpisać kontrakt z zespołem Bundesligi, ale do Niemiec przeniesie się dopiero za rok. Wolfsburg wybrał Grabarę na następcę Koena Casteelsa, którego kontrakt wygasa latem przyszłego roku.

Grabara gotowy na kolejny krok

Tego typu scenariusz jest zaskakującą „bombą transferową”, która po długim namyśle ma wielki sens. Grabara w najbliższym czasie będzie miał okazję rywalizacji w Lidze Mistrzów. Odejście z Kopenhagi nie jest konieczne, jednak Polak już dawno dojrzał do zmiany otoczenia i podjęcia wyzwania w mocniejszej lidze. Potencjalne występy w Bundeslidze byłyby wielką szansą rozwoju dla Grabary, tym bardziej, że wspomniany Casteels od dawna sugerował chęć odejścia z klubu. Wolfsburg to świetne miejsce, by wykonać kolejny krok – Grabara mógłby liczyć na regularne występy, a zarazem potwierdzenie swojego potencjału przez możliwymi dalszymi przenosinami.

REKLAMA

/edit. Kopenhaga miała potwierdzić otrzymanie oferty za Kamila Grabarę, jednak zastrzega, że transfer nie jest jeszcze dokonany. Czy „ekstrabladet.dk” uprzedził fakty, a może transfer Grabary do Wolfsburga to jedynie kwestia czasu? Sprawa wydaje się rozwojowa.

SPRAWDŹ TAKŻE
Więcej
    REKLAMA
    108,069FaniLubię

    MOŻE ZACIEKAWI CIĘ