Bramkarz nie wytrzymał hejtu. Zakończył karierę w trakcie meczu (VIDEO)

Niezwykłe sceny miały miejsce kilka dni temu w trakcie spotkania Ittihad Alexandria – Cleopatra FC. Około 79 minuty, golkiper gospodarzy – Ahmed Yehia ze łzami w oczach opuścił murawę. Jego drużyna przegrywała 0:5, a widownia nie przestawała obrażać swojego bramkarza. Załamany Yehia nie dał się przekonać do zmiany zdania i nie wrócił już na murawę, niedługo później ogłaszając zakończenie swojej kariery piłkarskiej.

34-letni zawodnik kilka dni wcześniej przeżył wielką osobistą tragedię

Po śmierci brata miał w ogóle nie wystąpić w meczu ligowym, ale zdecydował się podjąć wyzwanie i mimo ogromnego ciosu jaki na niego spadł, bronić bramki Alexandrii. Niestety, spotkanie okazało się totalną klęską. Fani (chociaż takie określenie brzmi w tej sytuacji dziwnie) szybko znaleźli winnego wysokiej porażki i cały czas hejtowali swojego własnego golkipera. Ahmed długo próbował powstrzymać emocje, ale po golu straconym w 77. minucie i kolejnych wyzwiskach nie wytrzymał.

źródło: twitter/KoraPlusEG

Ahmed Yehia już opuszczając boisko miał krzyczeć, że nie zamierza nigdy więcej grać w piłkę i ma już dosyć

Jak się okazało, nie były to czcze słowa. Bramkarz rzeczywiście potwierdził, że to już koniec. Jego historia wywołała spore kontrowersje wśród egipskich kibiców, a sam golkiper otrzymał w mediach społecznościowych wiele słów wsparcia. Federacja w geście solidarności wybrała go zresztą piłkarzem kolejki ligi egipskiej.