REKLAMA

Wojciech Szczęsny kontuzjowany! Fatalny upadek Polaka

Nie tak miał rozpocząć się sezon ligowy dla Wojciecha Szczęsnego. Po niedawnym wyleczeniu kontuzji polski golkiper dopiero wracał do optymalnej formy, by już w swoim drugim występie musieć opuścić murawę z powodu urazu.

Pech przy wrzutce

Cała sytuacja rozegrała się podczas trwającego właśnie pojedynku ze Spezią. Po wrzutce piłki w pole karne Wojtek Szczęsny nie złapał dobrze futbolówki, a upadając, nienaturalnie wygiął prawą nogę. Reakcja golkipera jasno wskazała, że nie jest w stanie kontynuować dalszej gry. W sieci niedostępne są w tym momencie nagrania z samego zdarzenia, ale nieliczne screeny obrazują nienaturalne wygięcie kończyny Polaka.

Szczęsny zaczął machać do sędziego, prosząc o pomoc. Gdy tylko piłka opuściła pole karne Bianconerich, arbiter zatrzymał grę, zezwalając na pomoc medyków. Momentalnie zarządzili oni zmianę, a Wojtek opuścił murawę z ogromnym grymasem bólu na twarzy. Według NIEOFICJALNYCH doniesień włoskich mediów, prawa kostka Polaka została skręcona. Bierzmy jednak poprawkę na niedługi czas od całej sytuacji. Zbyt wcześnie, by stawiać konkretne wyroki. Z pewnością Wojciech znajduje się obecnie pod opieką medyków, którzy zadbają o jego zdrowie.

Miejmy nadzieje, że kontuzja Polaka nie będzie poważna, a Szczęsny szybko powróci na boisko. W telewizji nie wyglądało to dobrze, ale czasami groźnie wyglądające urazy okazują się mniej poważne w rzeczywistości. Pozostaje mieć cichą nadzieję, że właśnie tak jest z polskim golkiperem.

edit:/

REKLAMA
Jakub
Jakub
Pasjonat futbolu, szczególnie włoskiej Serie A oraz rodzimej Ekstraklasy. Interesuję się jednak wszystkimi największymi rozgrywkami na świecie, posiadając o każdej z najlepszych lig, chociaż podstawową wiedzę. Piłka jest ze mną przez praktycznie całe swoje życie, a z Mistrzami związany jestem od ponad dwóch lat. Uwielbiam futbol, który w teorii jest oczywisty dla widza, jednak od samych piłkarzy wymaga sporej dyscypliny taktycznej!
PODOBNE
REKLAMA

MOŻE ZACIEKAWI CIĘ

99,040FaniLubię
10,664ObserwującyObserwuj
556ObserwującyObserwuj
REKLAMA