W derbach Izmiru polała się krew. Bramkarz uderzony chorągiewką narożną (VIDEO)

Dzisiejszy pojedynek tureckich drugoligowców — ekip Altay oraz Göztepe traktowany był jako spotkanie podwyższonego ryzyka. Derby Izmiru przyciągnęły ogromne zainteresowanie kibiców obu drużyn, a od początku starcia na trybunach panowała „gorąca” atmosfera. Zbyt gorąca. W 19. minucie meczu część fanów Göztepe została obrzucona petardami przez sympatyków rywali.

Skandal na trybunach

Z materiałów umieszanych w mediach społecznościowych (uwaga, drastyczne zdjęcie) można zauważyć spore obrażenia wśród kibiców i mnóstwo rozlanej krwi. Doszło do sporego zamieszania, na boisko wjechały dwie karetki pogotowia, a jeden z „kibiców” postanowił wykorzystać sytuację i wbiec na murawę, wcześniej wyrywając z narożnika chorągiewkę.

źródło: twitter/gchahal

Na powyższym nagraniu widać, jak nieproszony gość uderza bramkarza ekipy Altay chorągiewką narożną. Kibic został błyskawicznie obezwładniony i aresztowany, a na murawę weszły służby bezpieczeństwa. Atmosfera z minuty na minutę stawała się coraz bardziej napięta. Arbiter zdecydował się zawiesić mecz i zaprosić zawodników do szatni.

Wiemy już, że spotkanie zostanie dokończony w innym terminie, najprawdopodobniej bez udziału widzów. Bramkarz Altay miał doznać krwotoku i trafić do szpitala. Tam został skierowany na badania, które wyjaśnią jak poważne są otrzymane obrażenia. Nieznany jest stan zdrowia poszkodowanych kibiców.

REKLAMA
PODOBNE
REKLAMA
105,338FaniLubię
10,504ObserwującyObserwuj
583ObserwującyObserwuj

MOŻE ZACIEKAWI CIĘ