Przemysław Frankowski z golem w ostatniej kolejce Ligue1! (VIDEO)

Przemysław Frankowski z kolejnym golem we francuskiej Ligue 1! Tym razem trafił przeciwko AS Monaco walczącemu o awans do Ligi Mistrzów.

Bramka dekorująca udany sezon Polaka

Trafienie z drużyną z księstwa było 6. w kampanii ligowej 21/22 dla polskiego pomocnika. Mało kto spodziewał się, że po przyjściu z amerykańskiego Chicago Fire do francuskiego RC Lens, „Franek” będzie w stanie prezentować się tak dobrze. Tymczasem Przemysław Frankowski oprócz 6 bramek, dołożył jeszcze 5 asyst. Przez znaczną część sezonu wahadłowy Les Artésiens był jedną z kluczowych postaci w zespole. Nawet kiedy na początku 2022 roku miał gorszy moment, potrafił wrócić do swojej optymalnej dyspozycji i stanowić o sile drużyny.

REKLAMA

Bramka z Monaco jest zatem swoistą „wisienką na torcie” udanego sezonu Frankowskiego. To bardzo dobra wiadomość dla polskich kibiców. Świadomość, że na lewym wahadle mamy dwóch tak jakościowych piłkarzy jak Frankowski i Nicola Zalewski, po prostu cieszy. Trzymajmy zatem kciuki, aby dobry występ Polaka w ostatnim meczu tego sezonu Ligue 1, był zapowiedzią równie dobrej (a może nawet lepszej) kampanii 22/23.

SPRAWDŹ TAKŻE
Więcej
    REKLAMA
    108,221FaniLubię

    MOŻE ZACIEKAWI CIĘ