Nieskończone źródło – czyli Ibrahimović z nowym kontraktem?

Na początku tygodnia świat usłyszał o rzekomym nowym kontrakcie dla gwiazdy Rossoneri. Zlatan ma za swój nowy, roczny kontrakt zarobić 7 milionów euro. Co oznacza to w praktyce dla klubu z czarno-czerwonej części Mediolanu? Zasadniczo same dobre wieści!

REKLAMA

Odkąd Ibrakadabra dołączył do Milanu, rozegrał 44 spotkania. Do bramki rywali trafił 28 razy. Podkreślę, że mówimy o prawie 40-letnim zawodniku! Zlatan zdaje się ignorować wszelkie wiekowe bariery, pobija kolejne rekordy i śrubuje swoje strzeleckie statystyki. Czy Ibra w Milanie może osiągnąć coś więcej?

Wbrew pozorom, mimo (raczej) przegranej walki o scudetto w obecnej kampanii, powrót do Ligi Mistrzów, a co za tym idzie prestiż i granie w najlepszych rozgrywkach, wcale nie jest taki daleki. Milan powinien zakończyć sezon w pierwszej trójce. Perspektywa gry w Champions League i kolejnej szansy w walce o Mistrza Włoch musi brzmieć dla Szweda bardzo kusząco. Zlatan nigdy się nie poddaje. Jeśli jest coś czego nienawidzi – to odmieniona przez wszystkie przypadki porażka.

Prosto o futbolu

SPRAWDŹ TAKŻE
Więcej
    REKLAMA
    107,651FaniLubię

    MOŻE ZACIEKAWI CIĘ