Bellingham: Nawet nie potrafisz zagrać jednego pierd*lonego podania, jesteś…

Nawet nie potrafisz zagrać jednego pierd*lonego podania, jesteś gównem. Za każdym jeb*nym razem

– wykrzyknięte słowa przez Jude’a Bellinghama w kierunku Nico Schulza. Sytuacja miała miejsce podczas 79. minuty meczu Rangers – BVB.
Źródło: @BVBundesliga/Twitter

Słowa Jude’a, które wyczytano z jego ust i które zdążyły już obiec Internet, są naprawdę wymowne. Sytuacja, a raczej atmosfera w szatni BVB, jest daleka od ideału (lekko mówiąc). Takie spotkania, jak to wczorajsze, tylko dodają oliwy do ognia i pokazują, jak duża frustracja ma obecnie miejsce w Dortmundzie. Abstrahując akurat od tego podania Nico Schulza (które na dobrą sprawę, aż tak słabe nie było), to wcale nie dziwię się reakcji młodego Anglika. W mojej opinii niemiecki gracz jest jednym z pierwszych, który powinien opuścić klub w letnim okienku transferowym, jeśli przy Signal Iduna chcą oczekiwać jakichkolwiek zmian na lepsze.

Jude Bellingham to jeden z większych talentów obecnej piłki, ale przy okazji po raz kolejny pokazuje, że nie gryzie się w język. Co by o nim nie mówić, to jest naprawdę ambitnym chłopakiem i mimo bardzo młodego wieku niesie BVB na barkach, jak tylko może. Oczywiście sposób komunikacji z innym zawodnikiem z szatni pozostawia wiele do życzenia, ale w tym przypadku emocje zrobiły swoje.

W tym miejscu warto przypomnieć fragment opublikowany przez Sport1 kilka dni wcześniej:

Aktualnie, atmosfera w zespole jest bardzo zła. Wynika to ze słabych występów, ale i tego, że zawodnicy wytykają sobie nawzajem błędy. Osoby odpowiedzialne rozmawiały już o tym z liderami drużyny.

Osoba Marco Rose ma jednak niewiele wspólnego z tą sytuacją. Można powiedzieć, że szatnia stoi za trenerem. Zawodnicy uważają, że jego przemówienia zawsze są na najwyższym poziomie.

Ogólnie rzecz biorąc, kwestia braku jakości u niektórych zawodników została już zdiagnozowana przez Sebastiana Kehla. Przyszły dyrektor sportowy opracował już plan, jak wyjść z tej sytuacji i pracuje nad tym bardzo intensywnie. Latem możemy się spodziewać kilku wyraźnych roszad.

Via Borussia.com.pl – grupa dyskusyjna

Wszystko wskazuje na to, że Marco Rose ma kolejny problem do rozwiązania.

REKLAMA
Marcel Łuczak
Marcel Łuczakhttps://mymistrzowie.pl/
Lubię pisać o sporcie, popkulturze, grach i filmach. Prywatnie kibic poznańskiego Lecha i Borussii Dortmund. Chciałbym kiedyś studiować MBA, ale na razie oglądam po nocach NBA. Głównie w brooklyńskim wydaniu (let's go Nets!).
PODOBNE
REKLAMA
101,778FaniLubię
10,659ObserwującyObserwuj
576ObserwującyObserwuj

MOŻE ZACIEKAWI CIĘ