AC Milan planuje okienko transferowe. Na celowniku piłkarz z Bundesligi

Daichi Kamada może wzmocnić AC Milan. Japoński pomocnik Eintrachtu Frankfurt z końcem sezonu wypełni swój kontrakt z niemieckim zespołem i będzie poszukiwał nowych wyzwań. To planują wykorzystać Rossoneri, którzy zdaniem Gianluki Di Marzio wysoko oceniają wartość sportową 26-latka. Szanse na transfer Japończyka do zespołu mistrza Włoch z sezonu 2021/22 wydają się wysokie.

źródło: twitter/DiMarzio

Przeszkodą w pozyskaniu Kamady może być… niechęć do rywalizacji z Borussią Dortmund. BVB chętnie widziałoby u siebie Japończyka, co sugeruje Di Marzio. Jego zdaniem w tym momencie nie ma rywalizacji z Napoli, które przewijało się w medialnych plotkach.

REKLAMA

Kamada bez wątpienia jest interesującą opcją dla klubów, które poszukują stosunkowo taniego wzmocnienia

Daichi latem będzie dostępny do zatrudnienia bez konieczności płacenia kwoty odstępnego. Zapewne w grę wchodzi jednak konkretna kwota dla zawodnika i jego agenta za złożenie podpisu pod umową. Jednocześnie, jest zawodnikiem kreatywnym, dobrym technicznie i notującym solidne statystyki. W obecnym sezonie uzbierał łącznie 15 trafień i 6 asyst. Szczególnie udanie radził sobie w europejskich pucharach, więc wydaje się logiczne, że budzi zainteresowanie takich zespołów jak Milan.

SPRAWDŹ TAKŻE
Więcej
    REKLAMA
    108,069FaniLubię

    MOŻE ZACIEKAWI CIĘ