Sergino Dest z propozycjami od Villarrealu i Manchesteru United!

FC Barcelona przed ogromną szansą na zwolnienie miejsca dla nowego prawego obrońcy! W ostatnich dniach najbliżej zapełnienia luki na pozycji prawego defensora w Barcelonie miał być Hector Bellerin. Sergino Dest nie znajdował się bowiem w planach Xaviego, stąd chęć pozbycia się Holendra. Z pomocą dla Dumy Katalonii przychodzą w tym momencie dwa kluby – Villarreal oraz Manchester United.

REKLAMA

Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem wydaje się być obecnie wypożyczenie do Villarrealu. Zespół prowadzony przez Unaia Emery’ego potrzebuje prawego obrońcy „na już” z racji na kontuzję Juana Foytha. Argentyński obrońca wypadł z gry na najbliższe 8-10 tygodni. Sergino Dest miałby być zatem zapełnieniem dziury na tej pozycji w ekipie Żółtej Łodzi Podwodnej. Wszystko zależy jednak od samego Desta, który musi podjąć decyzję co do swojej przyszłości.

Istnieje też alternatywna opcja w postaci Manchesteru United. O pozyskanie swojego byłego podopiecznego z Ajaxu zabiega sam Erik ten Hag. Taki ruch jest jednakże uzależniony od odejścia Aarona Wan-Bissaki. Możemy się zatem spodziewać, że losy Desta na najbliższy sezon rozwiążą się w najbliższych godzinach okienka transferowego.

SPRAWDŹ TAKŻE
Więcej
    REKLAMA
    107,652FaniLubię

    MOŻE ZACIEKAWI CIĘ