Paweł Dawidowicz z zerwaniem więzadeł krzyżowych

Paweł Dawidowicz z poważną kontuzją, która wyklucza go z gry na minimum pół roku. Defensor reprezentacji Polski i Hellas Verona podczas niedawnego spotkania ligowego przeciwko Venezii doznał urazu, którego skala okazuje się niezwykle bolesna. O całej sprawie w swoich mediach społecznościowych poinformował Hellas Verona.

„Hellas Verona FC informuje, że w trakcie niedzielnego meczu na „Penzo” z Venezią, Paweł Dawidowicz doznał zerwania więzadła krzyżowego przedniego prawego kolana. Jutro, w czwartek 9 grudnia, w domu opieki Villa Stuart w Rzymie, polski piłkarz przejdzie operację rekonstrukcji więzadła.”

Krótka informacja, a jakże fatalna

Dawidowicz w tym sezonie Serie A był pewnym punktem drużyny, która zdołała pokonać m.in. Juventus czy Romę. Co więcej, Paweł wybiegł w składzie naszej reprezentacji w 4 z 7 ostatnich spotkań o punkty. Wydawało się, że jest jednym z kandydatów do gry w podstawowej jedenastce podczas baraży o mundial. Niestety, los okazał się brutalny dla 26-letniego zawodnika. Nie pozostaje nic innego, niż życzyć wytrwałości w walce o powrót do zdrowia, a następnie odbudowania formy.

REKLAMA
PODOBNE
REKLAMA
106,696FaniLubię
10,434ObserwującyObserwuj
596ObserwującyObserwuj

MOŻE ZACIEKAWI CIĘ