Pan Piłkarz Zieliński. Kolejna bramka i świetny występ Polaka!

W spotkaniu 14. kolejki Serie A, Napoli podejmowało na własnym stadionie Lazio. Spotkanie między dwoma czołowymi zespołami ligi włoskiej zdecydowanie nie zawiodło. Piłkarze z Neapolu zwyciężyli aż 4:0, a jednym z najlepszych zawodników na boisku był Piotr Zieliński. Polak po raz kolejny błysnął, walnie przyczyniając się do rozbicia Lazio.

REKLAMA
https://www.facebook.com/mistrzpl/posts/971127793500715

W 7. minucie spotkania 27-latek znakomicie odnalazł się w polu karnym Pepe Reiny i mocnym uderzeniem dał prowadzenie swojemu zespołowi. Dla reprezentanta Polski była to już piąta bramka w trwającym sezonie (oraz druga z rzędu). Warto dodać, że Piotrek plasuje się na trzecim miejscu pod względem klasyfikacji trafień w Napoli. Czyżby była to nowa specjalność Zielińskiego?

źródło: Twitter/ElevenSportsPL

Chwaląc grę Napoli, nie wypada nie docenić wkładu Zielińskiego w to znakomite zwycięstwo

Piotr świetnie rozdysponowywał piłki do swoich kolegów i wielokrotnie konstruował akcje Neapolitańczyków. Poza tym pomocnik zaliczył aż 95% celności podań, trzy celne długie zagrania oraz aż cztery kluczowe podania. Ponadto uzyskał trzecią najwyższą ocenę pomeczową.

Trzeba przyznać, że Piotrek spisuje się w ostatnim czasie naprawdę dobrze. Jego grę ogląda się z dużą przyjemnością, a sam zawodnik ma realny wpływ na wyniki swojego zespołu. Zdobywa bramki, asystuje. Jak widać, osiągnięcia z zeszłego sezonu nie były odosobnionym przypadkiem. Oby dobra forma Piotrka trwała jak najdłużej!

SPRAWDŹ TAKŻE
Więcej
    REKLAMA
    107,603FaniLubię

    MOŻE ZACIEKAWI CIĘ