OFICJALNIE: Motor Lublin podjął decyzję dotyczącą trenera

Mateusz Stolarski przedłużył kontrakt z Motorem Lublin do 30 czerwca 2025 roku. 31-letni szkoleniowiec pracował w klubie od 2022 roku jako asystent Gonçalo Feio. Po rozstaniu z Portugalczykiem, w połowie marca przejął stery drużyny i już jako pierwszy trener najpierw wywalczył miejsce w barażach, a następnie świętował zwycięskie pojedynki z Górnikiem Łęczna oraz Arką Gdynia.

Cieszę się, że będę mógł dalej kontynuować ten projekt, bo dobrze się pracuje wśród dobrych ludzi. Przychodząc do Motoru prawie dwa lata temu miałem marzenie, żeby wznieść ten klub na wyższy poziom. Chciałem, żeby kibice mogli być dumni z tej drużyny. Spotkałem tu środowisko, które chce się rozwijać, ale nie spodziewałem się, że sukcesy nadejdą tak szybko. To było możliwe dzięki fantastycznym piłkarzom i społeczności, która jest zgromadzona wokół klubu. Przeszliśmy już długą drogę, ale wierzę, że wszystko, co najlepsze jest jeszcze przed nami. Najważniejsze, żebyśmy byli razem. Wtedy dalej będziemy niezniszczalni – powiedział trener Stolarski po podpisaniu kontraktu.

REKLAMA

Decyzja o kontynuowaniu współpracy ze Stolarskim nie może nikogo dziwić. Szkoleniowiec nie tylko spełnił cel awansu do PKO BP Ekstraklasy. W trakcie jego pracy nie słyszeliśmy o żadnych skandalach, co dotychczas mocno doskwierało Lublinowi. 31-latek przejął odpowiedzialność za zespół dopiero pod koniec sezonu, jednak udowodnił, że zasługuje na dalsze szanse.

SPRAWDŹ TAKŻE
Więcej
    REKLAMA
    108,376FaniLubię

    MOŻE ZACIEKAWI CIĘ