OFICJALNIE: Daniel Szczepan zostaje w Ruchu!

Piątkowego wieczoru na twarzach sympatyków Niebieskich pojawił się uśmiech. Ruch Chorzów poinformował, że kontrakt z klubem przedłużył napastnik Daniel Szczepan. Nowa umowa obowiązywać będzie do końca czerwca 2027 roku.

Bardzo się cieszę, że udało nam się porozumieć w sprawie nowego kontraktu. Mimo propozycji z innych klubów Daniel zdecydował się związać z Ruchem na dłużej. Kolejny raz pokazał jak ważne to dla niego miejsce. Z każdym rokiem znaczy dla drużyny coraz więcej, nie tylko na boisku, ale i w szatni, co dla mnie osobiście jest niezwykle ważne — stwierdził Tomasz Foszmańczyk, dyrektor sportowy Ruchu.

REKLAMA

Szczepek” to jedna z najważniejszych postaci

Napastnik trafił do klubu z Górnego Śląska w 2021 roku i już zdążył zostać ulubieńcem kibiców. Przyśpiewki „Szczepek, Szczepek KS RUCH” można było często słyszeć w Chorzowie. W tym czasie zdobył 39 bramek w 97 występach. Jego gra i kolejne gole na pewno pomogą w powrocie do PKO Ekstraklasy. W minionym sezonie strzelił 10 goli, jednak nie wystarczyło to, by zachować ligowy byt. Na pewno jest to jeden z najważniejszych ruchów w letnim okienku. Kibice martwią się jednak o kilka nazwisk. Nie wiadomo co z Somą Novothnym czy Josemą, o którego pytał Górnik Zabrze. Na radarze klubów Ekstraklasy są również Tomasz Wójtowicz czy Miłosz Kozak. Wiele w najbliższym czasie na pewno się będzie działo w Chorzowie. Tylko czy będą to tylko pozytywne informacje jak ta….

źródło: Ruch Chorzów on X

Ruch to mój Klub. Od dziecka marzyłem, by w nim zagrać i nie dość, że udało mi się spełnić to marzenie, to jeszcze przeżyłem tutaj wiele wspaniałych momentów, dlatego cieszę się, że ta historia będzie miała ciąg dalszy. Dziękuję nowemu dyrektorowi, Tomkowi Foszmańczykowi. Szybko doszliśmy do porozumienia, z którego obie strony mogą być zadowolone. Chcę teraz jak najlepiej przygotować się do nowego sezonu i wierzę, że przyniesie on nam wiele radości — mówi „Szczepek”.

SPRAWDŹ TAKŻE
Więcej
    REKLAMA
    108,317FaniLubię

    MOŻE ZACIEKAWI CIĘ