Luquinhas wróci do Legii latem? Jest temat wypożyczenia

Legia Warszawa i powroty sprawdzonych zawodników zza granicy? Znamy to aż za dobrze. Jak podaje serwis „Legia.net” związany ze stołecznym klubem, tym razem do ekipy Wojskowych powrócić ma Luquinhas.

REKLAMA

Skąd pomysł na taki ruch? Brazylijczyk ma czuć się nieswojo po powrocie do ojczyzny. W styczniu trafił do Fortalezy występującej w tamtejszej Serie A, jednak nie przypadł chyba zbytnio do gustu nowemu trenerowi. 27-latek wystąpił bowiem jak dotąd w 9 spotkaniach, zbierając w nich łącznie tylko 209 minut. W porównaniu do New York Red Bulls z MLS, gdzie Luquinhas radził sobie naprawdę nieźle, może to być spore rozczarowanie. Tym bardziej, że Fortaleza zapłaciła za niego ponad 2 mln euro i wydawało się, że będzie istotnym członkiem drużyny.

I tu pomocną dłoń ma wyciągać Legia Warszawa. Wojskowi zamierzają zaoferować Luquinhasowi roczne wypożyczenie z opcją wykupu (mówi się o kwocie ok. 1,5 mln euro). Z perspektywy Jacka Zielińskiego nie jest to może ruch wielce kreatywny, ale jak najbardziej sensowny. Czekamy więc na dalszy rozwój wydarzeń w tym kierunku i niebawem powinniśmy się przekonać, czy 110-krotny reprezentant Legii otrzyma ponowny angaż w klubie z Warszawy.

SourceLegia.net
SPRAWDŹ TAKŻE
Więcej
    REKLAMA
    107,651FaniLubię

    MOŻE ZACIEKAWI CIĘ