REKLAMA

Jarosław Niezgoda z dubletem w MLS! Świetny mecz Polaka (VIDEO)

Jarosław Niezgoda ponownie błysnął w amerykańskiej MLS! Polski napastnik przeżywał ostatnio słabszy okres w barwach Portland Timbers. W poprzednich 12 spotkaniach obecnego sezonu, zaliczył bowiem zaledwie 3 trafienia. Jednakże ostatniej nocy 27-latek zaprezentował się znakomicie w starciu z sąsiednim w tabeli Colorado Rapids. Niezgoda zdobył w tym spotkaniu 2 gole, a Timbers zwyciężyli 3:0.

Zwiastun lepszych czasów dla Jarka Niezgody?

Po niezłym sezonie 2020, w którym Niezgoda debiutował w ekipie Portland Timbers jako skuteczny joker z ławki, jego kariera w Stanach nieco się posypała. W zeszłej kampanii, Polak rozegrał zaledwie 17 spotkań, z czego tylko 4 od pierwszej minuty. Wszystko przez najbardziej znienawidzony przez piłkarzy uraz – zerwane więzadła krzyżowe. Jarosław Niezgoda pauzował przez tę kontuzję aż 280 dni, opuszczając wskutek tego 24 mecze.

Jak już wspomniałem we wstępie – polski napastnik nie miał korzystnego startu również w tym roku. Ale wczorajszy świetny występ może to wszystko zmienić. Niezgoda pokazał już nieraz, że jak chce to potrafi. Musi jedynie złapać potrzebną pewność siebie i ponownie uwierzyć we własne umiejętności – tak jak zrobił to z Colorado Rapids. Miejmy nadzieję, że nie był tylko jednorazowy wystrzał Jarka, a sygnał powrotu do optymalnej dyspozycji i regularnego strzelania.

REKLAMA
Marek
Marek
Entuzjasta piłki nożnej, kibic FC Barcelony. Piszę na temat futbolu w Hiszpanii, Włoszech czy Anglii. Lubię piłkę widowiskową i atrakcyjną - pełną ekspresji i autentycznej radości z gry. W ekipie Mistrzów dzielę się zarówno swoimi spostrzeżeniami ściśle związanymi z piłką, jak i wszelkimi historiami dziejącymi się wokół sportu. Gwarantuję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie - od szczegółowych, merytorycznych analiz po luźne, maksymalnie subiektywne i spontaniczne treści, których nie można zamknąć w żadnych ramach. Mes que un Futbol!
PODOBNE
REKLAMA

MOŻE ZACIEKAWI CIĘ

99,040FaniLubię
10,664ObserwującyObserwuj
556ObserwującyObserwuj
REKLAMA