OFICJALNIE: Arka Gdynia przejęła piłkarza Zagłębia Lubin

Tornike Gaprindaszwili pozostanie zawodnikiem Arki Gdynia. 26-letni skrzydłowy podpisał umowę, która będzie obowiązywała do 30 czerwca 2026 roku.

26-letni Gruzin został wypożyczony do pierwszoligowca w połowie stycznia, a ostatnio trenował z Zagłębiem Lubin. Miedziowi najwyraźniej nie wiązali z zawodnikiem żadnych planów. Gaprindaszwili otrzymał bowiem wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. Arka Gdynia skorzystała z okazji, sprowadzając na stałe piłkarza, który w poprzednim sezonie zagrał w jej barwach 16 spotkań. Co ciekawe, Gruzin w sezonie zasadniczym tylko dwa razy wybiegł w pierwszym składzie Arki. Jednocześnie, w barażach dwukrotnie zaczynał spotkania w podstawie. Błysnął nawet dwiema asystami w starciu z Odrą Opole.

REKLAMA

Zagłębie Lubin pozbyło się piłkarza, z którego Waldemar Fornalik i tak nie zamierzał korzystać. Arka Gdynia bez większych kosztów zyskało skrzydłowego, którego forma w końcówce ubiegłego sezonu dała spore nadzieje na przyszłość. Każda ze stron powinna być zadowolona. Do drużyny Wojciecha Łobodzińskiego dołączyli wcześniej Kike Hermoso, Kamil Jakubczyk, João Oliveira, Adam Ratajczyk, Michał Rzuchowski, Szymon Sobaczak, Hide Vitalucci oraz Damian Węglarz.

źródło: Arka Gdynia on X
SPRAWDŹ TAKŻE
Więcej
    REKLAMA
    108,376FaniLubię

    MOŻE ZACIEKAWI CIĘ