Media: Cristiano Ronaldo zostanie zawieszony

Jak donosi serwis arriyadiyah.com (732 tysiące obserwujących w serwisie X), Komisja Dyscyplinarna zamierza zawiesić Cristiano Ronaldo na dwa mecze w związku z niesportowym zachowaniem podczas spotkania Al-Nassr z Al-Shabab. Saudyjskie media wskazują także, że Portugalczyk zostanie ukarany grzywną.

REKLAMA
źródło: Al Nassr Zone w serwisie X

Cristiano sprowokowany

Cristiano Ronaldo otworzył wynik spotkania z Al-Shabab uderzeniem z rzutu karnego. Kibice drużyny przeciwnej postanowili prowokować Portugalczyka, wykrzykując „Leo Messi”. Ten w pewnym momencie odwrócił się w ich kierunku, prezentując dość specyficzny gest. Dodajmy, że podobne zachowanie widowni nie jest niczym nowym, a 39-latek systematycznie „podpuszczany” jest skandowaniem nazwiska argentyńskiego rywala. Wielokrotnie reagował na prowokacje, jednak media nigdy wcześniej nie rozdmuchiwały jego gestów. Teraz zachowanie Portugalczyka zostało mocno nagłośnione, a filmiki szybko rozprzestrzeniły się w sieci. Cristiano jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem i szczerze jesteśmy zdziwieni, że reaguje na taką dziecinadę z trybun. Po co? Jest jednym z największych piłkarzy w historii, udowadnia swoją wartość na murawie, a nie wchodząc w dziecinne gierki anonimowych hejterów.

Czu Komisja Dyscyplinarna rzeczywiście ukarze Ronaldo? Byłby to bez wątpienia szokujący krok, bowiem Cristiano wydawał się dotychczas nietykalny. Nikt nie chciał uderzać w jego ego, pamiętając o tym, że jest absolutnie największą postacią rozgrywek. Wbrew doniesieniom saudyjskich mediów, jesteśmy wręcz pewni, że Portugalczyk uniknie zawieszenia. Taka decyzja mogłaby bowiem sprawić, że kibice innych drużyn będą jeszcze częściej podpuszczać pięciokrotnego zdobywcę Ballon d’Or.

SPRAWDŹ TAKŻE
Więcej
    REKLAMA
    107,651FaniLubię

    MOŻE ZACIEKAWI CIĘ