Kamil Glik z kolejną czerwoną kartką!

W zakończonym niedawno spotkaniu 12. kolejki Serie B, Benevento mierzyło się na własnym stadionie z ekipą Frosinone. Spotkania tego z całą pewnością nie będzie miło wspominał Kamil Glik.

Polski defensor wyleciał z boiska już w 25. minucie po otrzymaniu bezpośrednio czerwonej kartki, a jego drużyna przegrała aż 1:4. Dla Kamila była to już druga taka sytuacja w tym sezonie. Po raz pierwszy otrzymał czerwony kartonik w spotkaniu z Como w ramach 6. kolejki (wówczas w 19. minucie).

Zespół reprezentanta Polski prezentuje się w trwających rozgrywkach w przysłowiową kratkę. Jest dopiero szósty w tabeli, a do lidera traci 5 punktów.

Sytuacja, po której Kamil Glik został ukarany czerwoną kartką.

Z kolei na duży plus spisał się drugi z Polaków, występujących w tym meczu – Przemysław Szymiński. 27-latek wyszedł na murawę z opaską kapitana drużyny Frosinone i spisał się bardzo pewnie, przy okazji notując bardzo przyzwoite statystyki.