Jeremy Sochan zgłosił się do tegorocznego Draftu NBA!

Długo na to czekaliśmy, ale w końcu Jeremy przestał nas wodzić za nos i ujawnił trochę planów dotyczących swojej przyszłości. Ku mojemu szczęściu, koszykarz postanowił wziąć udział w zbliżającym się drafcie. Polski akcent wróci do NBA moi drodzy. I to jest właśnie dobra wiadomość w przedświąteczną sobotę!

https://www.facebook.com/mistrzpl/photos/a.148589172421252/1057840968162730/

Więcej o Sochanie pisaliśmy przy okazji March Madness. Teza, którą wówczas postawiliśmy, została potwierdzona. To trochę populistyczne, ale z pewnością jest to wyjątkowa chwila dla polskich fanów basketu, jak i samego zainteresowanego. Najprawdopodobniej w przyszłym sezonie NBA możemy spodziewać się napływu biało-czerwonych kibiców w przypadku drużyny, do której trafi Jeremy. Na koniec posłuchajcie i zobaczcie sami, co miał 18-latek do powiedzenia i w jaki sposób to przedstawił za sprawą swoich mediów społecznościowych.

Źródło: @SochanJeremy/Twitter

Jeremy Sochan zadeklarował się do przystąpienia w drafcie, który odbędzie się już 23 czerwca w Brooklynie.

REKLAMA
Marcel Łuczak
Marcel Łuczakhttps://mymistrzowie.pl/
Lubię pisać o sporcie, popkulturze, grach i filmach. Prywatnie kibic poznańskiego Lecha i Borussii Dortmund. Chciałbym kiedyś studiować MBA, ale na razie oglądam po nocach NBA. Głównie w brooklyńskim wydaniu (let's go Nets!).
PODOBNE
REKLAMA
101,831FaniLubię
10,659ObserwującyObserwuj
576ObserwującyObserwuj

MOŻE ZACIEKAWI CIĘ