To Lewandowski czy Ronaldinho? Show Polaka na Camp Nou!

Robert Lewandowski z oficjalną prezentacją na Camp Nou – moment na który wszyscy czekaliśmy! Co prawda polski napastnik uczestniczył już we wstępnej prezentacji w Miami, podczas amerykańskiego tournee Barcelony. Jednak już wtedy zapowiadano, że po powrocie drużyny z USA do Hiszpanii, zaplanowana jest właściwa prezentacja “Lewego”. I rzeczywiście, można powiedzieć że dzisiaj wszystko było już jak należy. Zarówno jeśli chodzi o numer na koszulce, jak i liczbę fanów którzy przybyli na stadion przywitać Polaka.

Ogromnych emocji pośród kibiców nie brakowało. Fani Barcy zgromadzeni wypowiadali się o transferze Roberta Lewandowskiego między innymi w taki sposób:

Jak bardzo podekscytowany jestem przyjściem Lewego? Tak bardzo, jak to tylko możliwe. Robert to wspaniały gracz, zabójczo skuteczny napastnik. Jestem przekonany że przyniesie nam wiele bramek. Mam nadzieję, że z Lewandowskim w składzie uda nam się zdobywać również trofea.

Christian, kibic Barcelony podczas prezentacji Roberta Lewandowskiego na Camp Nou. źródło: FC Barcelona/YT; tłum. własne.

Robert Lewandowski zrobił prawdziwe show na na Camp Nou, przyciągając na stadion około 50 tysięcy kibiców – to niemalże 2 razy więcej niż 25 tysięcy na prezentacji Ronaldinho. Dzisiejszą frekwencję na stadionie podczas prezentacji Polaka można porównać chociażby do prezentacji Neymara. Wtedy na Camp Nou zgromadziło się 57 tysięcy fanów. Dodajmy do tego setki tysięcy ludzi oglądających prezentację chociażby na kanale YT FC Barcelony. To gigantyczna euforia, której trudno się dziwić. W końcu Barca przywitała jednego z najlepszych graczy na świecie. A te sztuczki w trakcie tradycyjnej prezentacji w piłką? Po prostu WOW!

REKLAMA
Marek
Marek
Entuzjasta piłki nożnej, kibic FC Barcelony. Piszę na temat futbolu w Hiszpanii, Włoszech czy Anglii. Lubię piłkę widowiskową i atrakcyjną - pełną ekspresji i autentycznej radości z gry. W ekipie Mistrzów dzielę się zarówno swoimi spostrzeżeniami ściśle związanymi z piłką, jak i wszelkimi historiami dziejącymi się wokół sportu. Gwarantuję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie - od szczegółowych, merytorycznych analiz po luźne, maksymalnie subiektywne i spontaniczne treści, których nie można zamknąć w żadnych ramach. Mes que un Futbol!
REKLAMA
PODOBNE
REKLAMA

MOŻE ZACIEKAWI CIĘ

90,218FaniLubię
10,710ObserwującyObserwuj
530ObserwującyObserwuj