OFICJALNIE: Raków Częstochowa z pierwszym zimowym transferem!

A jednak! Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Pierwszym zimowym wzmocnieniem aktualnego mistrza Polski został młodzieżowy reprezentant Bośni i Hercegowiny Muhamed Šahinović. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 20-latek przenosi się na polskie boiska z FK Sarajevo — czyli tego samego klubu, z którego do Rakowa trafił Vladan Kovacević.

REKLAMA

Šahinović z kontraktem do końca czerwca 2028 roku

Pierwsze odczucia mam bardzo dobre. Jeśli chodzi o klub i warunki, wszystko jest w porządku, więc mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Rozmawialiśmy z Vladanem Kovaceviciem ze sobą nawzajem. Opowiadał mi o Rakowie wszystko, co najlepsze i że jest tu wszystko, czego potrzebuję. Poinstruował mnie w wielu kwestiach. Mam nadzieję pozostać tu tak długo, jak to możliwe. Chcę rozwijać się krok po kroku. Myślę, że to świetny krok w mojej karierze. Co się tyczy Rakowa, mam nadzieję, że zdobędziemy jak najwięcej tytułów i pucharów oraz że zakwalifikujemy się do Ligi Mistrzów. Rozmawiałem z wieloma osobami. Sporo pytałem i dużo już wiem o samym klubie — przyznał nowy bramkarz Rakowa Częstochowa.

Czy sprowadzenie następcy Kovacevicia jest jednoznaczne ze sprzedażą dotychczasowej „jedynki” Rakowa? Wszystko na to wskazuje. Trudno bowiem spodziewać się, by częstochowianie śpieszyli się z transferem Šahinovicia, by ten siedział jedynie na ławce rezerwowych. Z oczywistych względów nie wiemy, czy Raków ma na stole korzystne oferty za Vladana, jednak wszystko na to wskazuje, że właśnie zrobił ważny krok, by przygotować się na jego nieuchronne odejście.

źródło: Raków Częstochowa 🥇 w serwisie X
SPRAWDŹ TAKŻE
Więcej
    REKLAMA
    107,517FaniLubię

    MOŻE ZACIEKAWI CIĘ