MVP Kamil Semeniuk! Polak bohaterem hitu ligi włoskiej

Kolejny ważny dzień dla Perugii i kolejny niezawodny mecz w wykonaniu przyjmującego reprezentacji Polski Kamila Semeniuka, który wraz z drugim naszym reprezentantem — Wilfredo Leonem poprowadził aktualnego wicemistrza Włoch do triumfu w czterech setach nad Lube Civitanovą!

To był kolejny wieczór pod znakiem fantastycznej jakości aktualnego wicemistrza świata, który w starciu z obrońcą tytułu zdobył aż 18 punktów i wybrany został po raz drugi we Włoszech najbardziej wartościowym zawodnikiem spotkania:

KAMIL SEMENIUK vs LUBE

▪️18 PKT
▪️+11
▪️63% poz. przyjęcia (42% perf.)
▪️52% w ataku (12/23)
▪️48% eff. w ataku
▪️3 asy serwisowe
▪️3 bloków

źródło: twitter/SIRVolleyPG

Drugi z naszych w drużynie Anastasiego, Wilfredo Leon we wczorajszym meczu, pierwszym ważnym dla niego po powrocie z kontuzji, zdobył 15 punktów i zwłaszcza w drugim oraz trzecim secie prezentował świetną dyspozycję w polu serwisowym, gdzie zdobył trzy asy serwisowe, tyle samo co wcześniej wspomniany Semeniuk:

WILFREDO LEON vs LUBE

▪️15 PKT
▪️+3
▪️45% poz. przyjęcia (30% perf.)
▪️44% w ataku (12/27)
▪️41% eff. w ataku
▪️3 asy serwisowe

To był naprawdę świetny wieczór w wykonaniu biało-czerwonego duetu, który wspólnie zdobył wczoraj aż 33 punkty.

Perugia z pięcioma zwycięstwami pewnie prowadzi w ligowej tabeli. Przed „Block Devils” w najbliższych dniach rywalizacja o Superpuchar Włoch. Półfinałowy rywalem rozgrywanego w Cagliari turnieju będzie Itas Trentino.

Autor: Jakub Balcerzak

Kibiców siatkówki zapraszamy na Merytoryczne Forum Siatkarskie.

REKLAMA
PODOBNE
REKLAMA
101,854FaniLubię
10,659ObserwującyObserwuj
576ObserwującyObserwuj

MOŻE ZACIEKAWI CIĘ