„Maresca, to zawsze ty!” Zlatan ukarany za… błąd sędziego?

W spotkaniu z Parmą Zlatan Ibrahimović wyleciał z boiska już w 60. minucie po otrzymaniu bezpośredniej czerwonej kartki. Decyzja arbitra wciąż zaskakuje, jednak wszystko wskazuje na to, że doszło do skandalicznej pomyłki. Czy Szwed został ukarany dlatego, iż Fabio Maresca nie dosłyszał jego słów?

Dla widzów oglądających pojedynek Parmy z Milanem decyzja sędziego była wielką niespodzianką. Po faulu jednego z zawodników gospodarzy z boiska został wyrzucony… Zlatan! Powód? Domniemana obraza sędziego. Czy jednak takie zdarzenie faktycznie miało miejsce?

REKLAMA

Włoskie media już od wczoraj donoszą, że Fabio Maresca źle zrozumiał słowa Szweda. Pierwotnie zawodnik miał obrazić arbitra, zwracając się do niego „bastardo”, co oznacza m.in „skur***yn”. Jednak po czasie okazuje się, że napastnik Milanu powiedział do Maresci słowo „strano”, czyli po prostu stwierdził, że jego decyzja była dziwna. Oburzenia decyzją sędziego nie krył m.in. Gianluigi Donnarumma, który w mocnych słowach skomentował zachowanie arbitra.

Wszystko wskazuje na to, że dla Ibrahimovica wszystko skończy się anulowaniem czerwonej kartki, choć początkowo pojawiały się głosy, że byłby on ukarany dwumeczową absencją. W kontekście wciąż nierozstrzygniętej walki o mistrzostwo nieobecność Zlatana mogłaby się okazać się brzemienna w skutki.

Fot. SempreMilan

SPRAWDŹ TAKŻE
Więcej
    REKLAMA
    108,065FaniLubię

    MOŻE ZACIEKAWI CIĘ