Legia Warszawa zdemolowana przez Cracovię! (VIDEO)

Od początku tego pojedynku czuć było atmosferę rywalizacji. Obie ekipy chciały mocno wejść w spotkanie, ale brakowało postawienia kropki nad i. Mecz został przerwany już w 12. minucie z powodu zadymienia stadionu środkami pirotechnicznymi. Na szczęście wiatr w Krakowie był tego wieczoru dosyć spory i batalię można było szybko wznowić.

Rakoczy top!

Cracovia próbowała przejąć inicjatywę, ale gola udało się jej zdobyć dopiero po kontrataku. W 37. minucie gospodarze mogli cieszyć się z bramki, gdy precyzyjnym uderzeniem Michał Rakoczy pokonał Kacpra Tobiasza złapanego na wykroku.

źródło: twitter/CANALPLUS_SPORT

Chwilę później Legia Warszawa mogła odpowiedzieć, ale „Pasy”, przed utratą gola, uratował słupek.

Już na samym początku drugiej odsłony rezultat na 2:0 podwyższył z rzutu karnego Patryk Makuch, notując tym samym swoje pierwsze trafienie w nowym klubie. W końcówce spotkania rezultat na 3:0 przypieczętował Källman zabijając wszelkie marzenia nawet na „honorowe” trafienie gości. Cracovia konsekwentnie realizowała własny plan gry i nie pozwoliła przyjezdnym na zbyt wiele. Dogodnych sytuacji warszawskiej Legii w drugiej połowie nie uświadczyliśmy, a „Wojskowi” musieli obejść się smakiem.

Trzecia kolejka, trzecie kolejne zwycięstwo Cracovii

„Pasy” idealnie rozpoczęły ten sezon, nie tracąc jeszcze ani jednej bramki. W Ekstraklasie ciężko o dalekosiężne przewidywania, ale biało-czerwoni bardzo mocno akcentują swoje sezonowe ambicje. Legia natomiast, z zaledwie czterema punktami, dalej próbuje znaleźć samą siebie. Jacek Zieliński może być dumny z tego, jak poukładał grę swoich podopiecznych.