Molina: Megan Rapinoe obchodzi tylko kasa, ma gdzieś zgwałcone dziewczynki

W nocy Romain Molina za pośrednictwem twittera poinformował o przestępstwach w świecie futbolu. Podczas rozmowy w pokoju na twitterze opowiadał o wielu wstrząsających wydarzeniach.  

REKLAMA

Romain Molina jest dziennikarzem śledczym specjalizującym się w piłce nożnej. W przeszłości pracował dla między innymi NYT i Guardiana. To on jako pierwszy poinformował o przestępstwach na tle seksualnym jakich dopuścił się Benajmin Mendy, a także o wykorzystywaniu seksualnym piłkarek Haiti przez prezesa tamtejszego związku piłki nożnej.

Oto lista podanych dzisiaj przez niego informacji:

 • Ferland Mendy miał uderzyć w głowę leżącą kobietę, po czym pokazać jej penisa. Ofiara została po tym przewieziona na izbę przyjęć. Ferland już w Le Havre miał problemy z jazdą po alkoholu i bez prawa jazdy. Sytuacja z kobietą miała przejść bez echa aby umożliwić mu transfer do Realu Madryt. Ludzie boją się o tym mówić, bo nie chcą mieć nieprzyjemności.
 • Kluby piłkarskie i dziennikarze wpływają na portal transfermarkt, gdzie celowo podnoszone są wartości piłkarzy, którzy mają zostać sprzedani. Zamieszani w ten proceder są również francuscy dziennikarze.
 • Elye Wahi z Montpellier był oskarżany o przemoc. Został zwolniony z klubu nie za uderzenie przełożonego, ale za groźbę napaści fizycznej wobec kolegów z akademii, których kazał w łazience się przed nim rozebrać i masturbować. 
 • Piłkarze z lig takich jak Ligue 1, Ligue 2, Premier League, Championship cierpią na choroby odbytu po wielokrotnym zgwałceniu w młodości. Ogółem mowa o blisko 400. młodych osobach nad którymi się znęcano.
 • Megan Rapinoe jest bardziej zainteresowana pieniędzmi, aniżeli obroną dzieci i akcjami społecznymi które reprezentuje. Olała wsparcie dziewczynkom z Haiti, które były gwałcone i prosiły o pomoc.
 • Romain miał niedawno opublikować akta mongolskiej federacji, które dotyczyły wykorzystywania seksualnego. Babcia jednego z zawodników miała być przy tym szantażowana. 

Informacje, które szokują

 • Były kapitan Sierra Leone żyje jako uciekinier, z powodu gróźb śmierci jakie otrzymał. 
 • Jedna z większych szkółek piłkarskich w Kinszasie ma być prowadzona przez pedofilów. 
 • Leonardo jest wręcz nienawidzony w PSG. Podobnie Nasser Al-Khelaifi. Nasser ma być wstrętną postacią. Od zeszłego roku klub opuściło ponad 100 pracowników, a atmosfera wewnątrz klubu jest toksyczna.
 • W międzynarodowym ośrodku FIFA miało dojść do gwałtu na nieletniej dziewczynie. Później wymuszono na tej osobie aborcję. 
 • Klub Ligue 1 ukrył sprawę pedofilii na małym chłopcu. Chłopcu zrobiono „pranie mózgu” (lobotomię) po czym odesłano z powrotem do swojego kraju. Sprawa ma mieć 10 lat. 
 • Frank McCourt robi wszystko żeby dostać się do Ligi Mistrzów. Wszystko po to aby drożej sprzedać Olympique Marsylię.
 • Międzynarodowy trener w 2017 roku został złapany na gorącym uczynku przy gwałcie dwóch 13-letnich dziewczynek.
 • Podczas wyjazdu do Ajaccio zawodnicy Amiens cuchnęli alkoholem. Imprezy z dużą ilością alkoholu i sziszą mają być przez nich uwielbiane. 
 • Maroko może robić co chce, jest kompletnie bezkarne. Ma ogromne wpływy, FIFA na wszystko przyklaśnie.
 • Federacje piłkarskie mają 1-2 konta bankowe, kenijska federacja ma ich 16, co używa do prania pieniędzy
 • Senegal złożył skargę na inną federacje afrykańską w związku z wiekiem zawodnika U17. Zawodnik następnie został uznany za zmarłego. Obecnie kontynuuje karierę i występuje w kadrze U21 tego samego kraju. 
źródło: Twitter/ActuFoot_
źródło: Twitter/Trojkolorowa_

Pokój Romaina Moliny na twitterze słuchało ponad 70 tysięcy osób

Wśród nich były takie osobistości świata futbolu jak Payet, Alvaro czy Benatia. Wedle samego Moliny uprzedzano go, że wychodzi ze zbyt dużymi rzeczami, jednak on sam wie jeszcze więcej. Zapowiedział, że nikt nie jest gotowy na to co ujawni w okolicy marca-kwietnia przyszłego roku, przypomnijmy także, że w przeszłości informował już o kilku skandalach, ale jak sam przyznał – większość z nich była zamiatana pod dywan, a jego wpisy blokowane przez federacje piłkarskie. Według niego największą plagą piłki nożnej jest seksualne wykorzystywanie nieletnich. Dzieje się to we wszystkich federacjach, we wszystkich krajach, tych bardziej i mniej rozwiniętych.

Coś jest na rzeczy, czy też francuski dziennikarz zwariował? Całość brzmi wręcz nierealnie, ale umówmy się. Nic już nas chyba nie zdziwi.

Źródło: reddit, Trójkolorowa Piłka, Actu Foot

Fot. Lorie Shaull/Wikipedia CCASA 2.0

SPRAWDŹ TAKŻE
Więcej
  REKLAMA
  107,603FaniLubię

  MOŻE ZACIEKAWI CIĘ