REKLAMA

Michniewicz wydał oświadczenie – selekcjoner wstrzymuje się z pozwem?

Czesław Michniewicz podjął decyzję o wstrzymaniu się z pozwem skierowanym przeciwko redaktorowi Szymonowi Jadczakowi. Selekcjoner reprezentacji Polski miał się czuć pomówiony przez dziennikarza o udział w procederze korupcyjnym, co nigdy nie zostało mu udowodnione. Sprawą w ostatnim czasie żyją zarówno polskie jak i zagraniczne media, ale Michniewicz najwyraźniej zdecydował się nieco uspokoić atmosferę.

źródło: twitter/pzpn_pl

Pozew może i będzie, ale na pewno nie teraz

Jak wszyscy doskonale wiemy, priorytetem dla każdego kibica zostają zbliżające się Mistrzostwa Świata. Trener naszej drużyny narodowej wie o tym doskonale, dlatego zdecydował się odłożyć wystąpienia na sali sądowej. Aktualnie – jak sam napisał – interesuje go tylko największa piłkarska impreza na świecie. Czy jest to głos rozsądku, mający na celu stłumienie potencjalnie nerwowej atmosfery wokół kadry, czy próba odłożenia nieuniknionej dyskusji? Z pewnością każdy z nas ma ten temat swoje zdanie. Selekcjoner jasno przedstawił swoje podejście – w tym momencie skupia się na pracy i z jego strony “kontrofensywy” przeciwko medialnym doniesieniom nie będzie.

źródło: twitter/czesmich

Niewinny dopóki sąd nie orzeknie inaczej

Czesław Michniewicz podkreśla, że wszelkie “oskarżenia” redaktora Jadczaka w sprawie powiązań z “Fryzjerem” są bezpodstawne, a on sam nie zamierza pozwalać na dłuższe zniesławianie, ale… na walkę o swoje dobre imię przyjdzie jeszcze czas. Czy rezygnacja z pozwu uspokoi atmosferę wokół selekcjonera? W jakiś stopniu tak, bowiem wydaje się, że media nie mają “nowych” zarzutów względem Michniewicza, a względem starych społeczeństwo z upływem dni nie będzie aż tak “aktywne”. Jedni będą bronić trenera kadry, inni domagać się rozliczenia z przeszłością – zdania będą podzielone, ale każdy pozostanie przy swoim. Ważne, by wojenka toczona wokół Czesława Michniewicza nie odbiła się na reprezentacji.

REKLAMA
SourcePZPN
Jakub
Jakub
Pasjonat futbolu, szczególnie włoskiej Serie A oraz rodzimej Ekstraklasy. Interesuję się jednak wszystkimi największymi rozgrywkami na świecie, posiadając o każdej z najlepszych lig, chociaż podstawową wiedzę. Piłka jest ze mną przez praktycznie całe swoje życie, a z Mistrzami związany jestem od ponad dwóch lat. Uwielbiam futbol, który w teorii jest oczywisty dla widza, jednak od samych piłkarzy wymaga sporej dyscypliny taktycznej!
PODOBNE
REKLAMA

MOŻE ZACIEKAWI CIĘ

99,071FaniLubię
10,664ObserwującyObserwuj
556ObserwującyObserwuj
REKLAMA