Dobre wieści z Turynu! Arkadiusz Milik powrócił do treningów

Czas kontuzji to dla każdego zawodnika szczególnie nieprzyjemny okres. Boleśnie przekonał się o tym kilkukrotnie Arkadiusz Milik, który nie próżnuje, aby jak najszybciej wrócić do gry. Reprezentant Polski po raz pierwszy od dwóch miesięcy trenował z drużyną.

Polak nabawił się kontuzji podczas styczniowego spotkania z Monzą

Diagnoza po zakończeniu meczu stwierdziła uraz zginacza uda. Choć początkowo wydawało się, że Milika zabraknie wyłącznie w kilku spotkaniach, okazało się inaczej. Dokładniejsze badania wykazały uszkodzenie mięśnia półbłoniastego lewego uda, które „zapewniło” napastnikowi co najmniej sześciotygodniową absencję. Początkowo spekulowano, że gracz Juventusu powinien wrócić na boisko na początku marca, jednak ostatecznie jego rehabilitacja się przedłużyła.

REKLAMA

Teraz Polak oficjalnie wraca do treningów z drużyną. W środę (22 marca) Milik wziął częściowy udział w zajęciach ze swoimi klubowymi kolegami. Włoski klub poinformował, że napastnik jest jednym z zawodników, którzy biorą udział w zajęciach w trakcie przerwy reprezentacyjnej.

źródło: twitter/JuvePoland

Udany powrót na boisko i nawiązanie do dobrej formy mogą zapewnić Milikowi transfer definitywny do ekipy Starej Damy. Niewiadomą jednak pozostaje, czy 29-latek będzie gotowy już na mecz przeciwko Hellasowi Werona, który odbędzie się 1 kwietnia.

SPRAWDŹ TAKŻE
Więcej
    REKLAMA
    108,010FaniLubię

    MOŻE ZACIEKAWI CIĘ