Regulamin

Administracja i moderatorzy serwisu MYMISTRZOWIE.PL podejmą wszelkie starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe wypowiedzi i materiałów najszybciej jak jest to możliwe. Nie jest możliwe jednak przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość Twoich komentarzy należy tylko i wyłącznie do Ciebie, więc to Ty za nie odpowiadasz, a nie administratorzy, moderatorzy czy webmasterzy (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i to Ty ponosisz za nie odpowiedzialność.

Zgadzasz się nie pisać wypowiedzi, które mogą być sprzeczne z obowiązującym prawem. Za złamanie tej zasady grozi zablokowanie dostępu do strony (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów komentarzy. Przyjmujesz do wiadomości, że webmasterzy, administratorzy i moderatorzy tej strony mają prawo do usuwania lub edytowania Twoich wypowiedzi w każdej chwili, gdy tylko zajdzie taka potrzeba, bez Twojej zgody. Jako użytkownik serwisu wyrażasz zgodę na to, aby wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w naszej bazie danych. Webmasterzy, administracja i moderatorzy nie będą obarczeni winą oraz żadną odpowiedzialnością za włamania hakerskie mające na celu wykradzenie tych danych.

Administracja zastrzega sobie prawo do odsprzedaży serwisu, bazy danych (newsy, komentarze itd.) oraz domeny.

Dodając komentarz oświadczasz, że zgadzasz się ze wszystkimi wymienionymi powyżej postanowieniami.

W razie wątpliwości dotyczących reguł obowiązujących w serwisie, zanim zamieścisz komentarz, skontaktuj się z administracją.